آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا

آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا سئو سی: هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات با حضور شركت های مختلف در حوزه ی تكنولوژی روز پنجشنبه اول اسفند در دانشگاه صنعتی شریف اجرا شد.


احسان آراسته مدیر ارشد فنی علی بابا در سخنرانی خود در این رویداد اظهار داشت: « امروزه باتوجه به رشد استارت آپ ها در كشور و جایگاه آنها در فضای كسب و كار كشور می توان گفت كسب وكارها با محدودیت منابع انسانی روبرو هستند به طوریكه مهندسان پس از اختتام تحصیلات نمی دانند چگونه وارد بازار كار شوند و این مساله سبب می شود زمان زیادی در ابتدای راه خود از دست بدهند.»
احسان آراسته همین طور اظهار داشت: «از سوی دیگر مهاجرت مهندسان به جهت كار و ادامه تحصیل به دیگر كشورها مشكل دیگری است كه خیلی از كسب و كارها با آن مواجهند.» بگفته آراسته: «گروه علی بابا در همین راستا آكادمی ای برای آموزش و تمركز مهندسان برای رشد و پیشرفت روی كار و تخصص شان، راه اندازی كرده است.»
مسعود طباطبایی مدیرعامل گروه علی بابا نیز مدتی پیش اعلام نموده بود: « چالش های عمده ما در علی بابا موضوع نگهداشت منابع انسانی است. متاسفانه شرایط به صورتی است كه نیروی متخصص به راحتی از كشور خارج می شود. این كار ما را خیلی سخت كرده است. بنا بر این یك مركز آموزشی «آكادمی» به وجود آورده ایم كه بتوانیم در آن نیروی متخصص پرورش دهیم. ما همین طور دوره آموزش رایگان برای این نیروهای متخصص و حرفه ای تدارك دیدیم. در نخستین دوره آكادمی علی بابا كه در حال برگزاری است ۱۰ نفر از این دوره وارد چرخه كار علی بابا خواهند شد.» 2121


منبع:

1399/01/18
20:46:55
5.0 / 5
2637
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو