آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا

آموزش نیروی حرفه ای در آكادمی علی بابا به گزارش سئو سی هفتمین جشنواره فناوری اطلاعات با حضور شركت های مختلف در حوزه فناوری روز پنجشنبه اول اسفند در دانشگاه صنعتی شریف برگزار گردید.


احسان آراسته مدیر ارشد فنی علی بابا در سخنرانی خود در این رویداد اظهار داشت: « امروزه با عنایت به رشد استارت آپ ها در کشور و جایگاه آنها در فضای کسب و کار کشور می توان گفت کسب وکارها با محدودیت منابع انسانی روبرو هستند به طوریکه مهندسان پس از آخر تحصیلات نمی دانند چگونه وارد بازار کار شوند و این مسئله باعث می شود زمان زیادی در ابتدای راه خود از دست بدهند.»
احسان آراسته همینطور اظهار داشت: «از سوی دیگر مهاجرت مهندسان به جهت کار و ادامه تحصیل به دیگر کشورها مشکل دیگری است که خیلی از کسب و کارها با آن مواجهند.» به قول آراسته: «گروه علی بابا در همین راستا آکادمی ای برای آموزش و تمرکز مهندسان برای رشد و پیشرفت روی کار و تخصص شان، راه اندازی کرده است.»
مسعود طباطبایی مدیرعامل گروه علی بابا هم چندی قبل اعلام نموده بود: « چالش های عمده ما در علی بابا مبحث نگهداشت منابع انسانی است. متاسفانه شرایط به صورتی است که نیروی متخصص به راحتی از کشور خارج می شود. این کار ما را خیلی سخت کرده است. بنابراین یک مرکز آموزشی «آکادمی» بوجود آورده ایم که بتوانیم در آن نیروی متخصص پرورش دهیم. ما همینطور دوره آموزش مجانی برای این نیروهای متخصص و حرفه ای تدارک دیدیم. در نخستین دوره آکادمی علی بابا که در حال برگزاری است ۱۰ نفر از این دوره وارد چرخه کار علی بابا خواهند شد.» 2121

1399/02/09
23:25:45
5.0 / 5
2432
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو