افزایش تست کرونا از کارمندان اپل

افزایش تست کرونا از کارمندان اپل شرکت اپل برای مقابله با شیوع سریع کرونای دلتا، تست کرونا از کارمندان اداری و بخش فروش خود را زیاد می کند.به گزارش سئو سی به نقل از ایسنا، این شرکت آمریکایی هفته جاری به کارمندانش که در برنامه تست داخلی با شرکت کوئست دیاگنوستیکس حضور دارند، اطلاع داد به جای تست هفتگی، دو بار در هفته کیت تست کرونا را دریافت می کنند و این کیت تست را در ایام دوشنبه و پنج شنبه دریافت خواهند کرد.

اپل در اطلاعیه ای اظهار داشت: با شیوع انواع مسری تر ویروس کرونا مانند دلتا، بر این باوریم که انجام تست به دفعات بیشتر بهتر از شما و همه در اپل حفاظت خواهد نمود. از ۱۶ اوت شرکت کوئست دو کیت تست در هفته به جای یکی ارسال می کند.

این شرکت می خواهد تست کرونا را برای کارمندانش در برخی از دفاتر به سه بار در هفته افزایش دهد. اپل هنوز کارمندانش را به انجام تستها یا واکسیناسیون ملزم نکرده اما این اقدام احیانا به بازگشت کامل کارمندان به دفاتر این شرکت می تواند کمک نماید. اپل قصد داشت کارمندانش را تا سپتامبر به دفاترش برگرداند اما اخیر این برنامه را تا اکتبر به تاخیر انداخت. این شرکت حالا انتظار دارد بازگشت کامل کارمندان در فوریه صورت بگیرد.

اپل همینطور به کارمندانش اطلاع داد از تصمیم برای بازگرداندن شعبه های فروش برخی از مناطق به وضعیت قبل از انتشار کرونا منصرف شده است. این شرکت به کارکنانش در آمریکا، مکزیک، برزیل و کانادا اعلام نمود این برنامه متوقف می شود اما این برنامه که "امروز در اپل" نام دارد در اروپا و مناطق دیگر اجرا خواهد شد. البته امکان دارد این بخش هم مشمول بازنگری شود. خیلی از فروشگاههای اپل بر مبنای وقت قبلی یا به شکل اکسپرس فعالیت می نمایند. در شکل اکسپرس، دکور داخلی فروشگاه تغییر کرده و دیواری در مقابل باجه های پذیرش مشتری قرار گرفته که با پلکسی گلس پوشانده شده است.

بر اساس گزارش بلومبرگ، این اقدام دومین تصمیم در بخش فروش اپل است که لغو می شود. این شرکت اجبار به استفاده از ماسک در فروشگاههایش را در ژوئن ملغا کرده بود اما در هفته های اخیر به علت افزایش موارد ابتلا، باردیگر زدن ماسک را الزامی کرد.

منبع:

1400/05/28
12:35:51
5.0 / 5
416
تگهای خبر: اپل , شركت , مشتری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو