در آمریكا صورت می گیرد؛

تحقیقات تازه در مورد تصادف های خودرو های تسلا

تحقیقات تازه در مورد تصادف های خودرو های تسلا به گزارش سئو سی، دو نماینده کنگره آمریکا که ریاست کمیته های فرعی نظارت بر ایمنی خودرو ها را بر عهده دارند، از رگولاتوری آمریکا خواسته اند تا در مورد تصادفات خودرو های الکتریکی تسلا تحقیق کند.به گزارش سئو سی به نقل از رویترز، تصادف خودرو های برقی ساخت تسلا باوجود استفاده از حالت رانندگی خودکار و سیستم های پیشرفته کمک راننده باعث نگرانی شده است.
گری پیترز و یان شاکوفسکی که هر دو دموکرات هستند، با ارسال نامه ای برای اداره ملی ایمنی ترافیک بزرگراه های آمریکا اخطار دادند نگران هستند تحقیقات فدرال و گزارش های اخیر نشانگر مشکلات نگران کننده در حوزه ایمنی تولیدات تسلا باشد.
در نامه مذکور این پرسش مطرح شده که با عنایت به تعداد فزاینده تلفات ناشی از تصادفات وسایل نقلیه ساخت تسلا آیا مقرر است یک تحقیق تازه در مورد نقص های مذکور آغاز شود یا خیر؟
در این نامه تصریح شده باید به خطرات فوری و درحال ظهور برای ایمنی وسایل نقلیه موتوری برقی رسیدگی شود و منابع کافی جهت بررسی صحت سیستم های کمک راننده پیشرفته تأمین شود. تسلا هنوز در این حوزه واکنشی از خود نشان نداده است.


منبع:

1401/05/21
14:42:48
5.0 / 5
432
تگهای خبر: الكتریكی , ساخت , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو