آخرین وضعیت بازار رمزارزها در جهان

بیت کوین در خطر است

بیت کوین در خطر است به گزارش سئو سی، قیمت بیتکوین در روز گذشته حتی با عقب نشینی سهام آمریکا در محدوده خود باقی ماند. سکه بیتکوین با قیمت 20 هزار و 700 دلار معامله می شد که اندکی کمتر از بالاترین قیمت هفته گذشته یعنی نزدیک به 21 هزار و 90 دلار بود اما نسبت به پایین ترین سطح در ماه اکتبر، بیشتر از 14 درصد افزایش پیدا کرده است.


به گزارش سئو سی به نقل از کریپتو، بیتکوین و سهام در ماه اکتبر عملکرد قوی داشتند و بیشتر به سبب افزایش امیدواری برای این مورد بود که عملکرد فدرال رزرو در ماه های آتی تغییر خواهدنمود.
برخی تحلیلگرانی براین باورند که فدرال رزرو باید روند خودرا تغییر دهد و علت این تغییر را نگرانی فزاینده از سقوط اقتصادی ایالات متحده می دانند. به این ترتیب، آنان انتظار دارند که حرکت بانک متوقف شود و نتایج افزایش اخیر خودرا ارزیابی کند.
با این وجود، داده های اخیر نشان میدهد که بانک ظرفیت بیشتری برای افزایش دارد. داده های انتشار یافته در ماه اکتبر نشان داد که شاخص اصلی قیمت مصرف کننده (CPI) در سپتامبر به ۸.۳ درصد افزوده شد و این افزایش بیش از آن چیزی بود که بیشتر مفسرین انتظار داشتند.
قیمت بیتکوین تثبیت شد برای اینکه مفسرین گلدمن ساکس چشم انداز افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را ارتقاء دادند و در گزارشی اعلام نمودند که بانک، نرخ بهره را تا پنج درصد بالاتر از برآورد قبلی افزایش خواهد داد.
مفسرین بانک گفتند که برای دستیابی به این هدف، انتظار دارند نرخ بهره در این هفته ۰.۷۵ درصد و در دسامبر ۵۰ واحد پایه افزایش یابد. این افزایش ها در ماه های فوریه و مارس با افزایش های کمتر ۲۵ امتیازی دنبال می شوند.
مفسرین سه دلیل برای عملکرد سختگیرانه فدرال رزرو ذکر کردند که شامل تورم بالا، نیاز به خنک کردن اقتصاد و جلوگیری از تسهیل شرایط مالی قبل از موعد است. بدین سبب اگر مفسرین گلدمن درست گفته باشند، بیتکوین، ارزهای دیجیتال و سهام ممکنست در ماه های آتی با مشکل مواجه شوند. به عنوان مثال، ری دالیو بتازگی هشدار داد که افزایش ۴.۵ درصدی نرخ بهره، سهام را تا ۲۰ درصد می کاهد.
بنابراین، این سوال وجود دارد که آیا خرید بیتکوین ایمن است؟ نمودار روزانه نشان میدهد که قیمت بیتکوین در چند روز گذشته بعد از بازگشت قوی در مرحله تثبیت بوده است و کمی بالاتر از سطح روانی مهم ۲۰هزار دلار و کمی بالاتر از میانگین متحرک ۲۵ و ۵۰ روزه باقی می ماند.
اما شاخص قدرت نسبی (RSI) یک الگوی واگرایی نزولی تشکیل داده است بنابراین، این احتمال وجود دارد که سکه یک شکست نزولی داشته باشد برای اینکه فروشندگان سطح حمایت کلیدی را در ۱۹هزار و ۵۰۰ دلار هدف قرار می دهند و حرکت به بالای مقاومت در ۲۱هزار دلار، دیدگاه نزولی را باطل می کند.
مجموع ارزش بازار جهانی رمزارزها هم اکنون ۱.۰۲ تریلیون دلار برآورد می شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۳۴ درصد بیشتر شده است. هم اکنون ۳۸.۶۵ درصد کل بازار رمزارزها در اختیار بیتکوین بوده که در یک روز ۰.۲۲ درصد کاهش داشته است.
حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در ۲۴ ساعت گذشته ۸۸.۲۸ میلیارد دلار است که ۲۰.۷۹ درصد افزایش داشته است. حجم کل در امور مالی غیر متمرکز هم اکنون ۳.۹۵ میلیارد دلار است که ۴.۴۸ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است. حجم تمام سکه های پایدار حالا ۸۲.۱۹ میلیارد دلار است که ۹۳.۱۱ درصد از کل حجم ۲۴ ساعته بازار ارزهای دیجیتال است.
به روزرسانی قیمت رمزارزها (تا ساعت ۰۸: ۰۵ به وقت شرقی)
این رده حاوی تغییرات قیمتی ۱۰ ارز دیجیتالی بزرگ از نظر ارزش بازار است.
۱- بیت کوین
قیمت: ۲۰ هزار و ۴۸۵.۱۵ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۱۷ درصد کاهش
۲- اتریوم
قیمت: ۱۵۶.۶۹دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۲۳ درصد افزایش
۳- تتر
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۲ درصد کاهش
۴- یو اس دی کوین
قیمت: ۱.۰۰ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۰۱ درصد افزایش
۵- بایننس کوین
قیمت: ۳۲۸.۷۴ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۳ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۵.۷۹ درصد افزایش
۶- ریپل
قیمت: ۰.۴۵۸۸ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۷ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر ۰.۳۷ درصد افزایش
۷- کاردانو
قیمت: ۰.۴۰۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۵ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۶۲ درصد افزایش
۸- سولانا
قیمت: ۳۲.۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۰ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۰.۹۳ درصد کاهش
۹ - دوج کوین
قیمت: ۰.۱۴۱۶ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۱۱.۰۳ درصد افزایش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱۶.۴۰ درصد افزایش
۱۰- پولکا دوت
قیمت: ۶.۶۲ دلار
تغییرات قیمتی ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۵۱ درصد کاهش
تغییرات قیمتی یک هفته اخیر: ۱.۵۵ درصد کاهش
منبع:

1401/08/11
10:23:22
5.0 / 5
320
تگهای خبر: دیجیتال
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
SEOc
seoc.ir - حقوق مادی و معنوی سایت سئو سی محفوظ است

سئو سی

فناوری اطلاعات و سئو